IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BOCCIA
Już po raz czwarty w hali MOSiR odbył się turniej BOCCIA. Tym razem gościli u nas zawodnicy
z Poznania, Zamościa, Łodzi, Lublina, Warszawy, Wołomina i oczywiście z Radomia.
Wystartowało trzynaście klubów, stowarzyszeń, szkół i fundacji.
W zawodach wzięło udział 78 zawodników w czterech kategoriach.
Wyniki aczkolwiek bardzo ważne nie mogą jednak przysłonić wspaniałej atmosfery jak panowała na parkiecie.
Jesteśmy wielką Sportową Rodziną. Łączą nas przyjaźnie, sportowy duch, pasja, wspólne żeglowanie…
OFICJALNE WYNIKI IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BOCCIA
kategoria BC-3
I miejsce - Łukasz Brożek - Klub Sportowy "Konar" Warszawa
II miejsce - Bartłomiej Nowosadowski - Aktywny Klub Sportowy "Krok za Krokiem" Zamość
III miejsce - Michał Kozyrski - Aktywny Klub Sportowy "Krok za Krokiem" Zamość2
kategoria BC-2
I miejsce - Mateusz Urbański - Uczniowski Klub Sportowy "Pamara Boccia" Lublin
II miejsce - Bartosz Urbaniak - Aktywny Klub Sportowy "Krok za Krokiem" Zamość
III miejsce - Patryk Barszczyk - Uczniowski Klub Sportowy "Pamara Boccia" Lublin
kategoria drużynowa "zawodnicy na wózkach"
I miejsce - Fundacja Aktywnej Rehabilitacji Łódź w składzie:
1. Monika Mazur,
2. Jacek Wieterek,
3. Marek Szałański.
II miejsce - Zespół Szkół Nr 109 "Białobrzeska" Warszawa w składzie:
1. Grzegorz Wójtowicz,
2. Kamil Świerczyński,
3. Kamil Dobczyński.
III miejsce - Klub Sportowy "Konar" Warszawa w składzie:
1. Patryk Szuba,
2. Marcin Dzierżyc,
3. Mustafa Husaini.
kategoria drużynowa "zawodnicy stojący"
I miejsce - Zespół Szkół Wołomin w składzie:
1. Paweł Kraśniewski,
2. Paweł Gumienny,
3. Aleksandra Śliwińska.
II miejsce - Aktywny Klub Sportowy "Krok za Krokiem" Zamość w składzie:
1. Karolina Kopiel,
2. Mateusz Pawluk,
3. Michał Nowosadowski.
III miejsce - Zespół Szkół Nr 109 "Białobrzeska" Warszawa w składzie:
1. Mirosław Bielec,
2. Michał Kosim,
3. Kamil Dobczyński.
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka "Uczniowski Klub Sportowy Antila" w Radomiu reprezentowali:
kategoria drużynowa "zawodnicy na wózkach"
1. Arkadiusz Laskowski
2. Katarzyna Noga
3. Joanna Kołtun
kategoria drużynowa "zawodnicy stojący .
1. Joanna Kurkiewicz,
2. Edyta Winiarska,
3. Paulina Mazur,
4. Marta Ziomka,
5. Rozalia Mosionek
6. Konrad Kołodziejczyk,
7. Piotr Wołczyński,
8. Sebastian Osuch,
9. Michał Pyszczek,
10. Karol Zakrzewski,
11. Tomasz Wlazło,
12. Sławomir Majchrzak.
Zwyciężcom serdecznie gratulujemy, wszystkim zawodnikom życzymy wielu zwycięstw w przyszłości.
fotorelację z zawodów można obejrzeć na:
https://picasaweb.google.com/skktpttk279radom
http://www.cozadzien.pl/sport/inne/16450.html