Egzaminy

potwierdzające kwalifikacje w zawodzie

W roku szkolnym 2016/2017 odbyły się egzaminy potwierdzające kwalifikacje
w zawodzie w sesji zimowej i letniej.

Na kierunku kształcenia:

• Kucharz – kwalifikacja T.6. Sporządzanie potraw i napojów;
  • Fryzjer – kwalifikacja A.19. Wykonywanie zabiegów fryzjerskich;
  • Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie – kwalifikacja B.6. Wykonywanie robót malarsko – tapeciarskich i B.7. Wykonywanie robót posadzkarsko – okładzinowych;
  • Blacharz samochodowy – kwalifikacja M.24. Naprawa uszkodzonych nadwozi pojazdów samochodowych;
  • Cukiernik – kwalifikacja T.4. Produkcja wyrobów cukierniczych.

Do egzaminu zewnętrznego potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, zadeklarowało chęć udziału 25 uczniów. Do części teoretycznej przystąpiło 24 a do praktycznej 23. Uczniów z części teoretycznej zaliczyło 21 co stanowi 87,5%, a z części praktycznej zaliczyli wszyscy czyli 100%. Podsumowując zdawalność egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w obu sesjach, część  teoretyczną  egzaminu  zaliczyło  87,5% zdających, a część  praktyczną 100%. Najlepsze wyniki z części  teoretycznej uzyskali uczniowie Gutkowski Arkadiusz i Okrój Michał  - 88% z kierunku blacharz samochodowy. Z części praktycznej Bieniek Justyna, Kruk Michał,  Winogrodzki Mateusz – 100% z kierunku cukiernik.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM ZDAJĄCYM !!!Znalezione obrazy dla zapytania clipart egzaminy zawodowe

ŻYCZYMY SUKCESÓW NA DRODZE ZAWODOWEJ