Nawigacja

KALENDARIUM

 

Kalendarz roku szkolnego 2017/2018
Miesiąc Liczba dni nauki w miesiącu Kolejny tydzień Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd UWAGI
Wrzesień 19 1 4 5 6 7 8 9 10 04.09. rozpoczęcie roku szkolnego
2 11 12 13 14 15 16 17 13.09. plenarna Rada Pedagogiczna 
3 18 19 20 21 22 23 24 22.09. zebrania z rodzicami 
4 25 26 27 28 29 30 1  
Październik 22 5 2 3 4 5 6 7 8  
6 9 10 11 12 13 14 15 14.10. Dzień Edukacji Narodowej
7 16 17 18 19 20 21 22  
8 23 24 25 26 27 28 29  
9 30 31 1 2 3 4 5 01.11.  Wszystkich Świętych
Listopad 21 10 6 7 8 9 10 11 12 11.11. Święto Niepodległości
11 13 14 15 16 17 18 19  
12 20 21 22 23 24 25 26  
13 27 28 29 30 1 2 3  
Grudzień 16 14 4 5 6 7 8 9 10 08.12. dzień otwarty -zebrania z rodzicami, wystawienie zagrożeń ndst
15 11 12 13 14 15 16 17  
16 18 19 20 21 22 23 24 22.12. zakończenie I semestru 
17 25 26 27 28 29 30 31 23-31.12. zimowa przerwa świąteczna
Styczeń 19 18 1 2 3 4 5 6 7 01.01. Nowy Rok, 03.01. śródroczna rada klasyfikacyjna
19 8 9 10 11 12 13 14 09.01. plenarna RP 11.01. egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie       12.01. dzień otwarty-zebranie z rodzicami                    
20 15 16 17 18 19 20 21 15.01 - 28.01. ferie zimowe
21 22 23 24 25 26 27 28
22 29 30 31 1 2 3 4  
Luty 13 23 5 6 7 8 9 10 11  
24 12 13 14 15 16 17 18                      
25 19 20 21 22 23 24 25  
26 26 27 28 1 2 3 4  
Marzec 17 27 5 6 7 8 9 10 11 09.03.dzień otwarty-zebrania z rodzicami. Rekolekcje 07-09.03.
28 12 13 14 15 16 17 18  
29 19 20 21 22 23 24 25  
30 26 27 28 29 30 31 1 29.03 - 03.04 wiosenna przerwa świąteczna
Kwiecień 18 31 2 3 4 5 6 7 8
32 9 10 11 12 13 14 15  
33 16 17 18 19 20 21 22  
34 23 24 25 26 27 28 29  
Maj 18 35 30 1 2 3 4 5 6 30.04., 1 i 3.05. , 2.05., 4.05. dni wolne od zajęć dydaktycznych
36 7 8 9 10 11 12 13  
37 14 15 16 17 18 19 20  
38 21 22 23 24 25 26 27 25.05. dzień otwarty - zebrania z rodzicami
39 28 29 30 31 1 2 3 31.05. Boże Ciało
Czerwiec 14 40 3 4 5 6 8 9 10  
41 11 12 13 14 15 16 17 19.06. egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie
42 18 19 20 21 22 23 24 20.06. roczna rada klasyfikacyjna 21.06. plenarna RP
S 177   34 36 36 36 35   Liczba dni nauki


Harmonogram imprez i uroczystości Ośrodka w roku szkolnym 2017/2018

Lp

Impreza

Termin

Osoby odpowiedzialne

1.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego - dekoracje, przygotowanie liturgii.

04.09.2017

Magdalena Rejmer, Roman Zelga

Teresa Stępień, Bogusława Ruszewska

2.

Akademia – „Nie ma śmieci są surowce”

14.09.2017

Grzegorz Cywka, Katarzyna Żurowska

3.

Sprzątanie Świata – wyjazd do lasu

15.09.2017

Grzegorz Cywka, Katarzyna Żurowska

4.

Światowy Dzień Turystyki

Rajd rowerowy Warszawa

16.09.2017

Andrzej Małecki

5.

Wyjść  do Muzeum Sztuki Współczesnej ,, Elektrownia,, - udział w lekcji edukacyjnej.

22 .09. 2017

Beata Grabowska

Justyna Kot

6.

Wyjście do teatru na przedstawienie ,, Kopciuszek”

27.09.2017

Beata Grabowska

Justyna Kot

7.

Wycieczka do Muzeum Katedralnego

29 .09.2017

Beata Grabowska

Justyna Kot

8.

Zorganizowanie wycieczki edukacyjno-turystycznej

wrzesień/

październik 2017

Beata Grabowska

Beata Wolnowska

9.

Święto pieczonego ziemniaka

02.10.2017

Justyna Wulkiewicz,

Agnieszka Wlazło

10.

Wycieczka do Biblioteki Miejskiej na lekcję biblioteczną

październik 2017

Beata Grabowska

Justyna Kot

11.

Dzień Edukacji Narodowej –„Pokaz mody”

październik

2017

Renata Cichoń, Bogusława Ruszewska

Beata Sadło

12.

Ślubowanie klas pierwszych

październik

2017

Agata Kutyła, Anna Mazurkiewicz

Elżbieta Bernat, Iwona Obrzydowicz

13.

Rajd Pierwszoklasisty

Puszcza Kozienicka

październik

2017

Andrzej Małecki

14.

Kiermasz taniej książki

październik 2017

Ewa Radomska

15.

Złotóweczka dla pieseczka

październik

2017

Grzegorz Cywka

16.

Wycieczka do schroniska dla zwierząt

październik

2017

Grzegorz Cywka

17.

Wyjść do Muzeum Sztuki Współczesnej ,, Elektrownia,, - udział w lekcji edukacyjnej

13.10.2017

Beata Grabowska

Justyna Kot

18.

Wyjść do Muzeum Sztuki Współczesnej ,, Elektrownia,, - udział w lekcji edukacyjnej

20.10.2017

Beata Grabowska

Justyna Kot

19.

„Mój przyjaciel pies” - spotkanie z kynologiem

listopad 2017

Grzegorz Cywka

20.

Dzień Niepodległości- internat

listopad 2017

Radosław Bielik, Grzegorz Stankiewicz, Marcin Zawisza, Sławomir Jaroszek

Jerzy Smolarski

21.

Dzień Niepodległości- Szkoła

10.11.2017

Teresa Stępień

Elżbieta Bernat

22.

Andrzejki

listopad 2017

Małgorzata Mizera, Agata Kutyła

23.

,,Mikołaj; niespodziewany gość” – przygotowanie upominków, konkursów oraz poczęstunku dla uczniów

grudzień 2017

Beata Grabowska

Beata Wolnowska

24.

Kiermasz z okazji Bożego Narodzenia – przygotowanie i prezentacja prac

grudzień 2017

Beata Grabowska

Beata Wolnowska

25.

Turystyczne Mikołajki

grudzień 2017

Andrzej Małecki

26.

Jasełka

grudzień 2017

s. Magdalena Reda,

Bogusława Ruszewska,

Roman Zelga

27.

„Dzień bez opakowań foliowych”

styczeń 2018

Grzegorz Cywka, Magdalena Reymer

Ewa Głowacka

28.

Koncert charytatywny

styczeń/luty

2018

Ewa Różańska, Anna Gondek

Katarzyna Żurowska, Kinga Rokoszna

Marta Zwierzyk, Teresa Stępień

Roman Zelga

29.

Zwierzęta polskich lasów – „Ssaki” – spotkanie z gościem

luty 2018

Grzegorz Cywka

30.

Walentynowa zabawa

luty 2018

Beata Grabowska

Beata Wolnowska

31.

Walentynki

luty 2018

Małgorzata Mizera, Agata Kutyła,

 Bogusława Ruszewska

32.

Dzień Kobiet

marzec 2018

Beata Grabowska

Beata Wolnowska

33.

Dzień Kobiet - internat

marzec 2018

Radosław Bielik, Grzegorz Stankiewicz, Marcin Zawisza, Sławomir Jaroszek

Jerzy Smolarski

34.

Obóz Narciarski - Zieleniec

marzec 2018

Andrzej Małecki

35.

Kiermasz z okazji Świąt Wielkanocnych – przygotowanie i prezentacja prac

marzec 2018

Beata Grabowska

Beata Wolnowska

36.

Przedstawienie wielkanocne

marzec 2018

s. Magdalena Reda,

Bogusława Ruszewska,

Roman Zelga

37.

Obchody patronów roku 2017-2018

marzec 2018

Ewa Radomska, Izabela Solecka-Siara

38.

Konferencja

kwiecień 2018

Magdalena Rejmer, Małgorzata Zaręba

39.

Dzień Ziemi - akademia

22.04.2018

Grzegorz Cywka, Katarzyna Żurowska

40.

Święto Konstytucji 3 Maja

27.04.2018

Teresa Stępień

Elżbieta Bernat

41.

,,Pamiętamy o naszych mamach” – uroczyste spotkanie z mamami

maj 2018

Beata Grabowska

Beata Wolnowska

42.

Rajd Niezapominajkowy

maj 2018

Grzegorz Cywka, Roman Zelga

43.

VII Integracyjny Rajd Korczakowski

maj 2018

Justyna Wulkiewicz,

Agnieszka Wlazło

44.

Spływ kajakowy - Pilica

maj 2018

Andrzej Małecki

45.

Spartakiada Korczakowska -impreza sportowo-rekreacyjna na stadionie MOSIR

maj 2018

Ewa Różańska, Anna Gondek

Katarzyna Żurowska, Kinga Rokoszna

Marta Zwierzyk, Teresa Stępień

Roman Zelga

46.

Wycieczka zapoznająca uczniów z pracą leśnika 

maj/czerwiec

Beata Grabowska

Beata Wolnowska

47.

Wycieczka do Warszawy

czerwiec 2018

Grzegorz Cywka, Ewa Radomska

48.

Obóz żeglarski

czerwiec 2018

Andrzej Małecki

49.

Gala Rozdania Oskarów

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

 

Magdalena Rejmer, Ewa Głowacka

Roman Zelga

50.

Realizacja  Programu profilaktycznego „B&N czyli B jak Bezpieczny i N jak Niechroniony” we współpracy z Komendą Mazowiecką Policji siedziba w Radomiu.

Rok szkolny 2017/2018

Renata Kaczor

Jacek Marciniec

51.

Program edukacyjny – „Wszyscy jesteśmy dziećmi ziemi”

Rok szkolny 2017/2018

Renata Kaczor

Jacek Marciniec

52.

Akcji Zbieraj z klasą 2017

Rok szkolny 2017/2018

Iwona Obrzydowicz

Grzegorz Cywka

53.

Koordynowanie ogólnopolskiej akcji zbiórki żywności

Rok szkolny 2017/2018

Anna Pisarska

 

KONKURSY I ZAWODY SPORTOWE PLANOWANE W OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

LP.

TERMIN

NAZWA KONKURSU

ORGANIZATORZY

1

08-10.09.2017

III Ogólnopolski Miting Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych w Kozienicach

Anna Bienias Andrzej Małecki

2

11.09.2017

Wojewódzkie Biegi Przełajowe Tokarnia 2018

Anna Bienias Andrzej Małecki

3

15 – 18.09.2017

II Ogólnopolski Turniej Boccia Osób Niepełnosprawnych w Kozienicach

Anna Bienias Andrzej Małecki

4

22-25.09.2017

II Turniej Eliminacyjny do Mistrzostw Polski w Bocci, Zamość

Anna Bienias Andrzej Małecki

5

10.10.2017

Wojewódzki Turniej Boccia Kielce

Anna Bienias Andrzej Małecki

6

październik 2017

Kiermasz taniej książki

Ewa Radomska

7

październik 2017

Konkurs Literacko-plastyczny „Pocztówka dla Ojczyzny”

Teresa Stępień

8

listopad 2017

XII Drużynowy Integracyjny Indywidualny Turniej w Boccia w Piotrkowie Trybunalskim

Anna Bienias

Andrzej Małecki

9

listopad 2017

Konkurs –„Potyczki językowe i nie tylko”

Ewa Radomska,

Anna Mazurkiewicz,

Izabela Solecka Siara,

Roman Zelga

10

listopad 2017

Konkurs pt. ,,Anioły, aniołki, aniołeczki”

Beata Wolnowska,

Beata Grabowska

11

listopad- grudzień 2017

„Mistrz Boccia 2018” Turniej indywidualny PSPdP

Anna Bienias

12

grudzień 2017

VIII Międzynarodowy Turniej BOCCIA - Konopiska 2017.

Anna Bienias Andrzej Małecki

13

grudzień 2017

I Międzyszkolny Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową

Iwona Obrzydowicz

Ewa Radomska

14

grudzień 2017

Konkurs na słodkie ozdoby choinkowe

Małgorzata Mizera,

Agata Kutyła

15

grudzień 2017

Najpiękniejsze życzenia bożonarodzeniowe

s. Magdalena
Justyna Wulkiewicz

16

styczeń 2018

Konkurs na ozdobę karnawałową fryzury

Izabela Cieślak

Aneta Ćwintal

17

styczeń – luty 2018

Zawody wewnątrzszkolne z tenisa stołowego

Marta Zwierzyk

Krzysztof Motyka

18

luty 2018

Historyczny Konkurs multimedialny

Teresa Stępień

19

marzec 2018

Konkurs wiedzy matematycznej ,,Matematyka łatwa i przyjemna"

Anna Mazurkiewicz

20

marzec 2018

Festiwal zup

Małgorzata Mizera,

Agata Kutyła

21

kwiecień 2018

X Wojewódzki Turniej Boccia w Kielcach

Anna Bienias Andrzej Małecki

22

kwiecień 2018

IV Wojewódzki Turniej Boccia w Pińczowie

Anna Bienias Andrzej Małecki

23

kwiecień 2018

Konkurs językowo-czytelniczy

Ewa Radomska

Izabela Solecka Siara

24

kwiecień 2018

Życie i działalność Jana Pawła II

s. Magdalena
Justyna Wulkiewicz

25

kwiecień 2018

Ogólnopolski konkurs  pt. "Moja wymarzona szkoła" organizowany na stronie Facebook Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego im. J. Korczaka

Iwona Obrzydowicz

26

kwiecień 2018

Mini piłka nożna

Marta Zwierzyk

Krzysztof Motyka

27

maj 2018

Integracyjny Indywidualny Turniej w Boccia o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego

Anna Bienias Andrzej Małecki

28

maj 2018

V Mazowiecki Drużynowy Turniej Boccia w Wołominie

Anna Bienias Andrzej Małecki

29

maj 2018

Spartakiada Korczakowska 2018

Indywidualny Turniej Boccia

Anna Bienias Andrzej Małecki

30

maj 2018

Konkurs biologiczno-chemiczny

Beata Wolnowska,

Edyta Wrochna

31

maj 2018

Geograficzny konkurs multimedialny

Teresa Stępień

32

maj 2018

Zawody sportowe – 9 dyscyplin w ramach Spartakiady Korczakowskiej

Marta Zwierzyk

Krzysztof Motyka

Ewa Różańska

Anna Gondek

Katarzyna Żurowska

Teresa Stępień

33

maj-czerwiec 2018

Drużynowy Turniej Boccia SPP „Mistrz Boccia 2018”

Anna Bienias

 

 

Kontakt

  • Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im.Janusza Korczaka w Radomiu
    26-600 Radom Al. Grzecznarowskiego 15
    email: oswradom@op.pl
  • 048 363 67 93

Mapa

Galeria zdjęć